Yenipazar Kapı Dedektörü

Güvenlik tedbirlerinin bir parçası olan Kapı dedektörü son yıllarda kullanımı ve talebi en çok artış gösteren en önemli güvenlik sistemi cihazıdır. Yenipazar Kapı dedektörü talebi de buna paralel olarak fazlasıyla artış göstermiştir. Kapı Dedektörünün caydırıcı özelliğinin önemli bir etken olması dışında üst aramada üstün performans göstermesi can ve mal kaybını an aza indirmektedir.

Kapı Dedektörleri

Yenipazar Kapı Dedektörleri

Kapı dedektörü üst aramada esnasında gizlenmiş olan patlayıcı, yanıcı, kesici ve ateşleyici silahların tespitinde çok etkilidir. Geçiş esnasında madde tespit ikaz sireni ve alarm aydınlatma ışıkları ile uyarı verir ve olası tehlikeleri engellememizi sağlar.

Yenipazar Kapı dedektörü modelleri arasındaki farklar ebatları, alarm seviyeleri, duyarlılık ölçüleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Kimi modellerde sadece alarm sireni ile uyarı veren cihazlarımız kimi modellerde ise hem alarm sireni hemde led ışıkları ile alarm verebilmektedir.

Guard Spirit Kapı Tipi Metal Dedektörü ürünlerimizin kullanıldığı alanlar

Guard Spirit Marka Kapı Tipi metal dedektörlerimiz Türkiye de bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Boyut güvenlik teknolojileri bünyesinde 10 yıl parça garantili olan cihazlarımız tüm bakım ve montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  • Kamu kurum ve kuruluşları
  • Belediye binaları girişleri
  • Askeri tesisler
  • Kaymakamlık binaları
  • Elçilik binaları
  • Üniversiteler
  • Özel Şirketler
  • Okullar

Boyut Güvenlik teknolojileri bünyesinde Türkiye’de satışa sunulan Guard Spirit Kapı dedektörü modellerimiz her noktaya ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yaygın bayi ağımız sayesinde ürünün hemen teslim avantajlarıyla kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Eskişehir Kapı Dedektörü

Yenipazar Kapı Dedektörü

Boyut Güvenlik teknolojileri Guard Spirit Markasının Türkiye’deki Tek Distribütörüdür. Distribütör olmanın avantajı ile kapı dedektörlerine alabileceğiniz en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlar. Ayrıca satın alma dışında Kapı Dedektörü kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Size kullanım alanınıza göre en uygun kapı dedektörü modellerinin tespiti için uzman personelimizden teknik destek alabilir yada yerinizde keşif hizmeti talep edebilirsiniz.

Yenipazar Kapı dedektörleri fiyatlarımız modele göre fiyatları değişmektedir. Projenize göre veya adet alımlarınıza göre en uygun teklifi almak için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

[Portfolio_carousel sınırı = “10” order_by = “rand”] [/ portfolio_carousel]

İlgili aramalar : Yenipazar Kapı dedektörü, Yenipazar üst arama dedektörü, Yenipazar kapı dedektörleri firması, Yenipazar kapı dedektörleri, Yenipazar kapı dedektörü şirketleri, Yenipazar kapı tipi metal dedektör, Yenipazar kapı tipi metal üst arama dedektörü