X Ray Cihazları

Sektörün en lideri Boyut Güvenlik Teknolojileri Distribütörlüğünde Türkiye’de satış ve kiralama hizmetleri verilen Guard Spirit X ray cihazları hali hazırda bir çok kamu kurum kuruluşunda ve özel şirketlerde kullanılmaktadır.

X Ray cihazı kullanımı son 10 yılı düşündüğümüzde ciddi oranda arttığını görmekteyiz. Bunda en önemli etkenler güvenlik ihtiyacının artması ve x-ray cihazı kullanılan alanlardaki risklerin azalması olarak söyleyebiliriz. X ray cihazları ile muhtemel oluşabilecek tehlikeleri önleme, en aza indirme ve caydırma gibi olanağa sahip olabilirsiniz. Dünya genelinde havalimanlarında, gümrüklerde, askeri tesislerde, alışveriş merkezlerinde, toplantı ve fuar organizasyonlarında, otellerde kısacası güvenliğe ihtiyaç duyulan, kalabalık insan topluluklarının olduğu her alanda kullanılmaktadır.

X Ray Cihazları

X Ray Cihazları

X Ray cihazlarının en çok tercih edilen tipleri ise bagaj kontrol ve çanta koli kontrol cihazlarıdır. Toplum arasında yanlış bilinen bir durum da kapı şeklinde olan üst arama kapı dedektörlerinin x ray cihazı diye anılmasıdır. X ray cihazlarının bagaj kontrol ve çanta koli kontrol cihazları dışında tır tarama, araç tarama gibi çeşitleri de bulunmaktadır.

X Ray cihazları tehlikeli olan yanıcı, patlayıcı, kesici maddeleri monitör yardımı ile operatörüne göstermektedir. Aynı zamanda operatörüne uyarı ikazı sinyali de gönderebilmektedir.

X Ray Cihazları Kullanım Eğitimi

Kullanımı gayet kolay cihazlar için kısa süreli bir eğitim almak gerekmektedir. X ray cihazlarının kullanımı için firmamız tarafından cihazları kullanacak personele eğitim verilmektedir.

X Ray Cihazlarımız üstün yetenekli olup gerekli olan üretim belgelerine, sertifikalara ve kalite belgelerine sahiptir.  Cihazlarımız ile ilgili sertifikaları sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Yine referanslar bölümünden firmamızı tercih eden kuruluşları, şirketleri görebilirsiniz.

X ray cihaz modellerimiz satın alabileceğiniz gibi dilerseniz kiralama opsiyonu ile de kullanabilirsiniz. Kiralama ve satın almalarda Türkiye genelinde hizmet olan firmamız x ray cihaz fiyatları konusunda da distribütör olmanın ayrıcalığı ile en uygun fiyatları vermektedir.

X ray cihazları fiyat ve teknik özellikler

X Ray cihazlarımızın fiyatları modeline ve teknik özelliklerine göre değişmektedir. İlgilendiğiniz cihazla ilgili teknik personelimizde size en uygun fiyat teklifi vermesin için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz sitemizde sağ alt kısımda bulunan online destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

 

İlgili aramalar : x ray cihazları, x-ray cihazları, x ray cihazı, x-ray cihazı, en iyi x ray cihazı, x ray tarama cihazı, x ray cihazları modelleri