Koçarlı Kapı Dedektörü

Güvenlik tedbirlerinin bir parçası olan Kapı dedektörü son yıllarda kullanımı ve talebi en çok artış gösteren en önemli güvenlik sistemi cihazıdır. Koçarlı Kapı dedektörü talebi de buna paralel olarak fazlasıyla artış göstermiştir. Kapı Dedektörünün caydırıcı özelliğinin önemli bir etken olması dışında üst aramada üstün performans göstermesi can ve mal kaybını an aza indirmektedir.

Kapı Dedektörleri

Koçarlı Kapı Dedektörleri

Kapı dedektörü üst aramada esnasında gizlenmiş olan patlayıcı, yanıcı, kesici ve ateşleyici silahların tespitinde çok etkilidir. Geçiş esnasında madde tespit ikaz sireni ve alarm aydınlatma ışıkları ile uyarı verir ve olası tehlikeleri engellememizi sağlar.

Koçarlı Kapı dedektörü modelleri arasındaki farklar ebatları, alarm seviyeleri, duyarlılık ölçüleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Kimi modellerde sadece alarm sireni ile uyarı veren cihazlarımız kimi modellerde ise hem alarm sireni hemde led ışıkları ile alarm verebilmektedir.

Guard Spirit Kapı Tipi Metal Dedektörü ürünlerimizin kullanıldığı alanlar

Guard Spirit Marka Kapı Tipi metal dedektörlerimiz Türkiye de bir çok kurum ve kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Boyut güvenlik teknolojileri bünyesinde 10 yıl parça garantili olan cihazlarımız tüm bakım ve montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

  • Kamu kurum ve kuruluşları
  • Belediye binaları girişleri
  • Askeri tesisler
  • Kaymakamlık binaları
  • Elçilik binaları
  • Üniversiteler
  • Özel Şirketler
  • Okullar

Boyut Güvenlik teknolojileri bünyesinde Türkiye’de satışa sunulan Guard Spirit Kapı dedektörü modellerimiz her noktaya ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yaygın bayi ağımız sayesinde ürünün hemen teslim avantajlarıyla kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Eskişehir Kapı Dedektörü

Koçarlı Kapı Dedektörü

Boyut Güvenlik teknolojileri Guard Spirit Markasının Türkiye’deki Tek Distribütörüdür. Distribütör olmanın avantajı ile kapı dedektörlerine alabileceğiniz en uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlar. Ayrıca satın alma dışında Kapı Dedektörü kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Size kullanım alanınıza göre en uygun kapı dedektörü modellerinin tespiti için uzman personelimizden teknik destek alabilir yada yerinizde keşif hizmeti talep edebilirsiniz.

Koçarlı Kapı dedektörleri fiyatlarımız modele göre fiyatları değişmektedir. Projenize göre veya adet alımlarınıza göre en uygun teklifi almak için sayfamızın iletişim bölümünden bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

[Portfolio_carousel sınırı = “10” order_by = “rand”] [/ portfolio_carousel]

İlgili aramalar : Koçarlı Kapı dedektörü, Koçarlı üst arama dedektörü, Koçarlı kapı dedektörleri firması, Koçarlı kapı dedektörleri, Koçarlı kapı dedektörü şirketleri, Koçarlı kapı tipi metal dedektör, Koçarlı kapı tipi metal üst arama dedektörü