Kapı Dedektörü

Ülkemizde en çok tercih edilen kapı dedektörü markalarından biri olan Guard Spirit cihaz serileri Boyut Güvenlik teknolojileri distribütörlüğünde satışa sunulmaktadır. Kapı dedektörleri güvenlik sistemlerinin çok önemli bir parçası olup günden güne kullanılma ve talep oranı artmaktadır.

Patlayıcı, yanıcı, kesici gibi tehlikeli aletlerin tespitinde önemli bir görev üstlenen kapı dedektörü uyarı ikaz sirenleri ve led ışıklı göstergeleri ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uzman personelimiz tarafından gerekli kullanım eğitimlerinin verildiği kapı dedektörü 10 yıl yedek parça garanti desteği altındadır.

Guard Spirit Kapı dedektörleri Boyut Güvenlik teknolojileri distribütör fiyat avantajlarıyla tüm Türkiye genelinde satışı yapılmaktadır. Hemen teslim kapı dedektörü siparişleriniz için iletişim bölümünden satış danışmanlarımızla görüşebilir ve size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Özel ve önemli alanlarda çevre güvenliği için kapı dedektörleri gibi kullanışlı ve hızlı güvenlik cihazları kullanılır .

Bunlar her türlü giriş ve çıkış alanlarında rahat kullanıldığı için bu tür aletlerle bir çok yerde karşılaşmak mümkün. Herhangi bir algıma durumundan iki şekilde tepki vermektedir. Sirenli veya ışıklı olarak bildirim verir.  Bu da görevlilerin çabuk müdahale etmesine olanak sağlar.  kapı dedektörleri hassaslık derecesi ayarlanabilir, Dolayısıyla farklı alanlarda farklı durumlarda kullanılma imkanı sunar.

 

Kapı dedektörleri, güvenlik önemini üst düzeye çıkartmak amacıyla devlet kurum ve kuruluşlarında vazgeçilmez güvenlik sistemlerinden dir. Kullanım amacı çok değişmese de, kullanım yeri farklılık gösteren bu sistem, kalite ve hassasiyet derecesi farklılıkları gerekçesiyle her markanınki tercih edilmeyebiliyor. Boyut Güvenlik Sistemleri olarak tüketici talebini de göz ününde bulundurarak en hassas ve kaliteli ürünleri bulundurduğumuz için bu ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin kafasında bir sıkıntı bırakmamayı hedefleyerek çalışıyoruz.

Elektromanyetik alan prensibine uygun şekilde çalışan ürünlerimiz, kullanım sıkıntısı çektirmez. Normal kapı alanı içerisinde elektromanyetik alan oluşturarak içerisinden geçen insanların ve maddelerin o an üzerinden bulunan metali yoğunluğuna göre tepki verir.

Güvenlik görevlilerin arayamayacağı ve bulamayacağı bir çok kör noktadaki metaller el ve kapı dedektörleri sayesinde rahatlıkla bulunmaktadır. Sistem ayarlanarak yoğunluk arttırılıp azaltılabilir.   Bunların yanı sıra istatistik ve sayaç modülleri bulunduranların da kapı dedektörü içinden giren çıkan kişi sayısını rahat bir şekilde hesaplayabilir. El dedektörünün en çok tercih edilmesinin bir sebebi de taşınabilir ve hafif bir cihaz olmasıdır.

Kapı dedektörlerinin Çalışma Prensibi

Dedektörler elektromanyetik alan sistemi ile çalışmaktadır. Alan içerisinde elektromanyetik alan oluşturarak içerisinden geçen kişilerin ışın yoluyla  yoğunluğuna göre tesbit ederek bildirim yapar. Güvenlik görevlilerinin göremeyeceği ya da unutup geçebileceği kör noktalar bulunmaktadır bu da kişilerin gizemliliğini arttırarak onların işini kolaylaştırıyor ama el ve kapı dedektörleri sayesinde kör noktalarda ki he rşey rahat bir şekilde görünebilir. Kapı dedektörleri kabin halinde sabit bir yere koyularak kurulmaktadır oysa ki bunun yanı sıra el dedektörleri hafif ve ufak bir şey olmasıyla beraber görevlilerin elde taşımada hiçbir sıkıntı duymadan taşırlar.

[frontpage_news widget=”706″ name=”kapı dedektörü”]

 

İlgili aramalar : Kapı dedektörü, Kapı dedektör, Kapı dedektörü çeşitleri, Kapı dedektörü Türkiye, Kapı dedektörü firmaları, Kapı Dedektörü şirketleri, Kapı dedektörü üreticisi, Kapı dedektörü firması