Kapı Dedektörü Kiralama Güvenlik cihazlarına taleplerinin arttığı son yıllarda bir çok farklı sektörden talep gören ürünlerin başında Kapı dedektörleri gelmektedir. Boyut güvenlik Teknolojileri güvencesinde satın alma dışında Kapı dedektörü kiralama hizmetleri de verilmektedir.

Kapı dedektörü kiralama firması olarak Türkiye genelinde aynı kalitede hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Kendi nakil araçlarımızla tüm organizasyonlarınız da hızlı bir şekilde sorunsuz çözümler üretmekteyiz. Şimdiye kadar ülke genelinde bir çok toplantı, açılış, spor karşılaşmaları ve konserlerde kapı dedektörü kiralama hizmeti firmamız boyut güvenlik teknolojileri tarafından sağlanmıştır. Sayfamızın alt kısmında güncel olarak en son kapı dedektörleri kiralamaları yapılan organizasyonların fotoğrafları paylaşılmıştır.

Nasıl Kapı Dedektörü Kiralarım ?

Kiralama hizmetimizden faydalanabilmemiz için proje veya organizasyonunuz hakkında bizimle bilgi paylaşmanız gerekmektedir. Muhtemel katılacak kişi sayısı, organizasyon giriş noktası ölçüleri , kullanılmak istenen cihaz modeli ve adedi hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında size en uygun cihaz modelleri tespit edilip en uygun fiyat teklifi aynı gün içerisinde tarafınıza verilmektedir.

Kapı dedektörü kiralamalarında Nakliye, Kurulum, Bakım ve kullanacak olanlara eğitim tarafımızdan verilmektedir.

Kiralama fiyatları ne kadardır?

Kapı dedektörü kiralama fiyatlarımız modele, dedektör adedine ve kiralanacak gün sayısına göre değişmektedir. Bu gibi detayları teknik ekibimizle paylaşmanız durumunda size özel fiyat tarafına iletilecektir.

[message type=”e.g. information, success, attention, warning”]Demet Akalın Konseri Kapı Dedektörü Kiralama – Maçka Küçük çiftlik parkta düzenlenen Demet Akalın konserinde kapı dedektörleri kiralama hizmeti firmamız Boyut Güvenlik Teknolojileri tarafından sağlanmıştır[/message]

 

İlgili aramalar : Kapı dedektörü kiralama, kiralık kapı dedektörü, kapı dedektörleri kiralama, kiralık kapı dedektörleri, kliralık kapı tipi dedektör, kapı tipi dedektör kiralama