Kapı Dedektörleri Ankara

Güvenliğinizi son derece artırarak, rahat güvenlikli anlar geçirmek için kapı dedektörleri kullanımını tercih edebilirsiniz. Kapı Dedektörleri Ankara için teslimat yapan firmamız Boyut güvenlik teknolojileri aynı zamanda Kapı dedektörlerinin tek Türkiye distribütörü konumundadır. Geçtiğimiz yıllara göre bu yıl daha da talep artışı göstermekte olan kapı dedektörleri kullanıcı dostu olarak müşteri memnuniyetli ürünlerdir.

Boyut Güvenlik Teknolojileri bünyesinde 6 adet farklı modelde bulunan Kapı Dedektörü serilerini sitemizde bulabilirsiniz. Her bir kapı dedektörü ürünün görünümü, teknik özellikleri farklıdır. Modellerimizde Lcd ve Led ekranlı kapı dedektörleri, Türkçe menü özellikli, uzaktan kumandalı kapı dedektörü özelliği, led ışık uyarılı gibi farklılıklar bulunmaktadır.

Ankara da Kapı dedektörü alımlarınızda dilerseniz uzman personelimiz eşliğinde kurulum isteyebilirsiniz. Montaj esnasında gerekli bilgilendirme ve kullanım talimatı ilgili personelinize yerinde verilmektedir. Kullanımı gayet kolay olan belirli bir uzmanlık istemeyen cihazlar için isteyen müşterilerimiz merkez ofisimizde de eğitim desteği alabilir.

Kapı dedektörleri  firmamız Ankara için en çok tercih edilen markalarıdandır. Bugüne kadar Ankara da bir çok kamu kurum ve kuruluşunda Guard Spirit Kapı Dedektörü modelleri kullanılmış ve hâlâ kullanılmaktadır. Ayrıca yine Ülke genelinde Üniversitelerde, Özel şirketlerde, Konsolosluklarda, Belediye binalarında, Kaymakamlık binalarında, Alışveriş merkezlerinde Guard Spirit Marka Kapı Dedektörü kullanılmaktadır.

Kapı dedektörleri alımlarınızda sıra, sipariş beklemeden hemen teslim avantajı ve boyut güvenlik teknolojileri distribütör fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Size özel fiyat teklifimiz için Kapı Dedektörü satış danışmanlarımızla görüşebilir yada iletişim bölümünden bize talep ve projenizi gönderebilirsiniz.

Guard Spirit Marka Kapı Dedektörlerimiz üretim izinleri alınmış, kalite standartlarına sahip ve gerekli tüm kalite belgelerine sahip cihazlardır. Sitemiz içerisinde izin belgeleri ve Türkiye de cihazlarımızı kullanan firma ve kurumları bulabilirsiniz.

Ankara içi tüm ilçelere, semtlere satış, bakım, servis ve montaj hizmetleri Boyut güvenlik teknolojilerinin bayi ağı sayesinde sorunsuz ulaşmaktadır.

 

İlgili aramalar : Ankara kapı dedektörleri, Kapı dedektörleri Ankara, Ankara da kapı dedektörü firmaları, Ankara x ray kapı dedektörü, Ankara xray kapı, Ankara kapı tipi metal dedektör şirketleri, Ankara kapı dedektörü satış, Ankara kapı dedektörü firma