Akordiyon Bariyer Kiralama

Akordiyon Bariyer Kiralama sistemlerinde lider firma olan Boyut Güvenlik Teknolojileri bünyesinde Türkiye Genelinde satışı yapılan akordiyon bariyer şimdi Akordiyon Bariyer Kiralama hizmetimiz ile sizlerle buluşuyor.

Akordiyon Bariyer Kiralama

Akordiyon Bariyer Kiralama

Satın almaya göre hayli avantajlı olan Akordiyon Bariyer Kiralama hizmeti için teknik ekibimizden size en uygun fiyat teklifini isteyebilirsiniz. Nakliye ve motaj ve kurulumu firmamıza ait olan cihazları dilerseniz bir gün dilerseniz daha uzun süreleri kiralamalarda bulunabilirsiniz.

  • Birbirine kenetlenmiş mekanizması ile uzayabilen
  • Göze hoş gelen tasarımlı
  • Kolay taşınabilir özellikli
  • Fosfor aydınlatmalı
  • Tekerlek mekanizmasına sahip

Akordiyon Bariyer Kiralama Fiyatları

Akordiyon bariyerleri kiralama fiyatları ölçü ve süreye göre değişmektedir. Projenizin detaylarını bizimle paylaşmanız durumunda Türkiye de distribütörü olduğumuz bariyerleri en avantajlı fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Akordiyon bariyer sistemleri kiralamalarında herhangi bir bölge kısıtlamamız bulunmamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Toplu organizasyonlarda, konserlerde, otopark girişlerinde, antrepo önlerinde, fabrika girişlerinde, kısacası bölge korumasına ihtiyaç duyduğunuz her alanda akordiyon bariyerleri kullanabilirsiniz.

Akordiyon Bariyerleri Kiralama İletişim Bilgileri

Talatpaşa Mah. Emirgazi Cad. Zümre Sk. BOYUT PLAZA
Tel. 212 320 91 76
Fax. 212 320 91 65
Mail : info@boyutguvenlik.com.tr